top of page

Wed, Jul 05

|

teachers for peace zoom account

Вдосконалюйте свою англійську, граючи у віртуальне полювання з Сільваною.

Приєднуйтесь до Сільвани у захоплюючому віртуальному полюванні, спеціально розробленому для покращення вашої англійської мови! Досліджуйте світ веселощів та захоплюючих пригод, вдосконалюючи словниковий запас, розв'язуючи загадки та відкриваючи приховані скарби.

Registration is closed
See other events
Вдосконалюйте свою англійську, граючи у віртуальне полювання з Сільваною.
Вдосконалюйте свою англійську, граючи у віртуальне полювання з Сільваною.

Time & Location

Jul 05, 2023, 5:00 PM – 5:30 PM

teachers for peace zoom account

Guests

About the event

"Квест пригод: Англійська експедиція" Опис: Приєднуйтесь до нас у захоплюючій віртуальній грі-пошуках "Квест пригод: Англійська експедиція!" Кожної середи о 17:00 ми вирушаємо у захоплюючу пригоду вивчення англійської мови, де діти отримують можливість досліджувати, відкривати та покращувати свої навички англійської мови у веселій та інтерактивній формі.

У цих віртуальних пошуках молоді дослідники будуть займатися серією мовних викликів, загадками та завданнями, які проведуть їх у захоплюючу подорож англійською мовою. З кожним викликом вони будуть відкривати ключі та збирати віртуальні скарби, одночасно покращуючи свій словниковий запас, граматику та комунікативні навички.

Гра сприяє співпраці та командній роботі, оскільки діти будуть розділені на команди й працюватимуть разом, щоб вирішити головоломки та виконати місії. Вони будуть спілкуватися з іншими учасниками, спілкуватися англійською та розвивати свої соціальні навички протягом гри.

Щотижня гра матиме унікальну тему, таку як "Навколо світу", "Таємниці науки" або "Міфічні створіння", що додасть елемент збудження та різноманітності до завдань. Виклики будуть адаптовані до різних рівнів володіння мовою, забезпечуючи можливість кожному дитині брати участь і вчитися у своєму власному темпі.

Для участі вам знадобиться комп'ютер або планшет з доступом до Інтернету. Гра буде проводитися на зручній віртуальній платформі, де діти зможуть приєднатися до віртуальної кімнати гри та спілкуватися зі своїми командами та ведучим гри. Під час сесії будуть надані чіткі інструкції та керівництво, щоб забезпечити гладкий та приємний досвід для всіх.

"Квест пригод: Англійська експедиція" - це не просто гра, це фантастична можливість для дітей покращити свої навички англійської мови, насолоджуючись часом з друзями. Отже, схопіть свій цифровий рюкзак, одягніть свої розумові капелюхи й готуйтесь до незабутньої пригоди вивчення англійської мови!

Зареєструйтесь зараз на наші сесії у середу о 17:00 та вирушайте у пошуки життя!

Share this event

bottom of page