top of page

Sat, May 04

|

Teachers for Peace Zoom Account

The Math Adventure with Loubna

Loubna's math class for kids is an engaging and exciting way to learn mathematics. For children ages 8-10, the class is led by Loubna, an experienced and enthusiastic math teacher who has a passion for helping children learn and succeed.

Registration is closed
See other events
The Math Adventure with Loubna
The Math Adventure with Loubna

Time & Location

4 more dates

May 04, 2024, 5:00 PM – 6:00 PM GMT+3

Teachers for Peace Zoom Account

About the event

Клас математики для дітей від Лубни - це захопливий і цікавий спосіб вивчення математики. Клас відбувається щосереди о 14:00 під керівництвом Лубни - досвідченого та ентузіастичного вчителя математики, який має пасію до допомоги дітям у навчанні та досягненні успіху.

Під час класу діти матимуть можливість практикувати свої математичні навички та грати в інтерактивні математичні ігри. Лубна використовує різні методи навчання, щоб кожна дитина могла вивчити та зрозуміти математичні концепції у своєму власному темпі.

Клас розроблений таким чином, щоб бути одночасно освітнім та розважальним, роблячи вивчення математики цікавим та захоплюючим для дітей. Дружелюбний та доступний стиль викладання Лубни допомагає дітям почуватися комфортно та впевнено у своїх математичних здібностях.

Долучаючись до класу математики від Лубни, діти можуть покращити свої математичні навички, побудувати свою впевненість та знайти нових друзів. Тож, приєднуйтесь до Лубни та її учнів у цьому захоплюючому математичному пригоді!

Share this event

bottom of page